• Свеж
Sorme' Третман Козметика Природни Дефинитивна Водоотпорен Веѓа Молив
zoom_in

Sorme' Третман Козметика Природни Дефинитивна Водоотпорен Веѓа Молив

DEN 285.60

Од стока
check Во продавницата

Дупка со доказ.Водоотпорен.Произведени во Германија.Совршен за сите типови на кожа.Професионални и квалитетни бои.Можностите се бескрајни, со оваа двојна намена Sorme Веѓа Молив и четка комбо!Ги истакнуваат вашите веѓите со богата боја и се вклопуваат лесно да се создаде долготрајни, водоотпорен изгледа дека останува во текот на денот.Пополнете ги веѓите е нормално и дури и да се создаде 'лажни' веѓата влакната во кратки области со совршена текстура!.Дупка со доказ.Водоотпорен.Произведени во Германија.Совршен за сите типови на кожа.Професионални и квалитетни бои.

Вака можеби ќе ви се допадне..