• Свеж
Професионални Кратка Должина Салон Кејп,Шминка Кејп Салон Стил Кејп Barbers со Јамка Затворање, Фризерски Кејп Престилка
zoom_in

Професионални Кратка Должина Салон Кејп,Шминка Кејп Салон Стил Кејп Barbers со Јамка Затворање, Фризерски Кејп

DEN 129.36

Од стока
check Во продавницата

ГОЛЕМИНАТА; Околу 88*67cm.Материјал : Изработени од мек, полиестер материјал, кој е водоотпорен и лесен.Супер лизгава, antistatic, без лепливи коса.Може да се прилагоди за да одговара на necks на мали деца или возрасни.Dura Usage : Покрие облека за да се избегне шминка снегулки паѓаат надвор.Совршен за шминка или чешла косата да ја заштитите вашата облека.Погоден за берберот, салон косата стилисти, или home корисник.ранливите да се користи и Лесно да се чисти : Вода-отвратителен дизајн, лесно да се мијат и брзо да се исуши.Тоа е лесен за употреба, лесно да се свитка и се носат во секоја шминка или косата комплет.Професионални Кратка Должина Салон Кејп,Шминка Кејп Салон Стил Кејп Barbers со Јамка Затворање, Коса Салон за Сечење Кејп,Фризерски Кејп Престилка(Црна).

Вака можеби ќе ви се допадне..