• Свеж
DCY048F1H0AG Американски Стандард/Trane ОЕМ Термостат Граница Вклучите
zoom_in

DCY048F1H0AG Американски Стандард/Trane ОЕМ Термостат Граница Вклучите

DEN 938.40

Од стока
check Во продавницата

Американскиот Стандард / Trane OEM / Услуга Прво ОЕМ Компонента.Термостат / Граница Вклучите.Единица Специфична Компонента , НЕ Универзална / Општ Објект.Види Опис Подолу за Дополнителни Информации.Го заменува / Supersedes : THT01220 THT-01220 THT1220 THT-1220 THT2435 THT-2435 THT02435. ВИСТИНСКИ TRANE / УСЛУГА ПРВАТА КОМПОНЕНТА!ОЕМ Спецификации : ТЕРМОСТАТ; ГРАНИЦА ВКЛУЧИТЕ, се ОТВОРИ ВО 150 F, во БЛИЗИНА НА 120 F, од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ТЕРМИНАЛИ Термостат / Ограничување Switch OPEN @ 150°, во БЛИЗИНА @ 120° FReplaces & Supersedes : THT01220 THT-01220 THT1220 THT-1220 THT2435 THT-2435 THT02435 и others Commonly се Наоѓаат во : DCX048 F1 H0 AA DCX048 F1 H0 AB DCX048 F3 H0 AA DCX048 F3 H0 AB DCX048 F4 H0 AA DCX048 F4 H0 AB DCX060 F1 M0 AA DCX060 F1 M0 AB DCX060 F3 M0 AA DCX060 F3 M0 AB DCX060 F4 M0 AA DCX060 F4 M0 AB DCY024 F1 L0 AA DCY024 F1 L0 AB DCY024 F1 L0 AC DCY024 F1 L0 AD DCY024 F1 L0 AE DCY024 F1 L0 AF DCY024 F1 L0 AG DCY024 F1 L0 BA DCY024 F1 L0 BB DCY048 F1 H0 AA DCY048 F1 H0 AB DCY048 F1 H0 AC DCY048 F1 H0 AD DCY048 F1 H0 AE DCY048 F1 H0 AF DCY048 F1 H0 AG DCY048 F3 H0 AA DCY048 F3 H0 AB DCY048 F3 H0 AC DCY048 F3 H0 AD DCY048 F3 H0 AE DCY048 F3 H0 BA DCY048 F3 H0 BB DCY048 F3 H0 BC DCY048 F4 H0 AA DCY048 F4 H0 AB DCY048 F4 H0 AC DCY048 F4 H0 AD DCY048 F4 H0 AE DCY048 F4 H0 BA DCY048 F4 H0 BB DCY048 F4 H0 BC DCY060 F1 M0 AA DCY060 F1 M0 AB DCY060 F1 M0 AC DCY060 F1 M0 AD DCY060 F1 M0 AE DCY060 F1 M0 AF DCY060 F1 M0 AG DCY060 F1 M0 AH DCY060 F1 M0 BA DCY060 F3 M0 AA DCY060 F3 M0 AB DCY060 F3 M0 AC DCY060 F3 M0 AD DCY060 F3 M0 AE DCY060 F3 M0 AF DCY060 F3 M0 AG DCY060 F4 M0 AF DCY060 F4 M0 AG DCY060 F4 M0 AH DCY060 F4 M0 BA YCC030 F1 M0 BB YCC030 F1 M0 BC YCC030 F1 M0 BD YCC030 F1 M0 BE YCC030 F1 M0 BF YCC030 F1 M0 BG YCC030 F1 M0 BH YCC030 F1 M0 BJ YCC036 F1 L0 BB YCC036 F1 L0 BC YCC036 F1 L0 BD YCC036 F1 L0 BE YCC036 F1 L0 BF YCC036 F1 L0 BG YCC036 F1 L0 BH YCC036 F1 L0 BJ YCC036 F1 L0 BK YCC036 F1 L1 BK YCC036 F1 LEBB YCC036 F1 LEBC YCC036 F1 LEBD YCC036 F1 M0 BB YCC036 F1 M0 BC YCC036 F1 M0 BD YCC036 F1 M0 BE YCC036 F1 M0 BF YCC036 F1 M0 BG YCC036 F1 M0 BH YCC036 F1 M0 BJBRAND НОВА / OEM Американски Стандард / Trane Компонента..ова не е 10 години , вишок на објект или repackaged дел..ова е сосема нов ОЕМ Компонента со Производителот Гаранција.Дополнителни American Standard & Trane Производи Available Note : Сликите се само за илустрација.Вистински објект може да варираат.

Вака можеби ќе ви се допадне..