• Свеж
Микрофибер Косата со Крпа Копчето за Коса, Крпа и Завиткајте за Влажна Коса, Супер Абсорбента и Лесни Коса Turban, Сушење Коса Крпа за Жените да се Исуши Косата Побрзо, ?
zoom_in

Микрофибер Косата со Крпа Копчето за Коса, Крпа и Завиткајте за Влажна Коса, Супер Абсорбента и Лесни Коса Turban,

DEN 2047.20

Од стока
check Во продавницата

Повод Совршен за спортски сали, спортски, Јога, патуваат, кампување, дома, на отворено, хотели, базен партии, и коса салон.Не се фаќа.Како да го користите : Нежно scrunch или да се притисне за да се отстрани вишокот на вода.можете да го носат овие коса сушење пешкири насекаде и да одите.Напредни ткаенина апсорбира повеќе од 10 пати својата тежина во вода.Плус, нема тешки пешкир на главата значи дека нема вратот болка или протегаат под неговата тежина.Нашата коса крпи ви овозможи да ја заврши вашата коса удобно и да се спречи frizzy коса или подели завршува и имајте коса оригинални мека, мазна и сјајна!Се применуваат коса масло, навлажнувачки средството за смекнување на косата, шминка, коса маска и повеќе. Се наведнуваат во половината и флип вашата коса одново и ставање на крпа хоризонтално во тилот на вашиот врат.Особено за луѓето кои ја мијат косата секој ден и да се обиде да се користи фен помалку често, ова е совршен производ да им помогне на косата сува природно и го намалува frizz.Не постојат readjustments и не пропаѓање.ТРАЈНИ И ЛЕСНИ ДА се ГРИЖИ : зајакнатата ивица не е лесно да попуштат.Пресврт на крпа до тесна, но се уште удобно.Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Микрофибер Материјал Целна Публика : унисекс деца или возрасни Дизајн : secure копчето од редовните крпа за Миење метод : машинско-перат Нема Повеќе Вратот Вирус Нема повеќе вратот вирус од користење тешки, обемни, бања крпи и нема повеќе прилагодување или rewrapping.МУЛТИ-ЦЕЛ : Иако тоа се чувствува дебели и меки и е во состојба да се впие до носивост на вода, на оваа крпа е исклучително лесни во споредба со другите опции.Удобен Не треба да се грижите за тоа да падне, кога сте на туш. Пресврт на крпа на круната на главата и да се обезбеди од страна на tucking на завршува во тилот на вратот и да добиете на вашиот ден, додека вашата коса е сушење!Се грижи Инструкциите Користејќи благ течен детергент.ИСУШЕТЕ ја КОСАТА ПОБРЗО : Нашата микрофибер косата со крпа се направени од супер абсорбента микрофибер ткаенина која е многу мека на допир, супер абсорбента и брзо сушење, заштеда на време, сушење тоа природно, заштита на вашата коса од електрични фен штета.Тоа е Gentlest Начин да се Исуши на Вашата Коса со Користење на удар фен секое утро да се дојде до сите дека водата на корени предмети вашата коса да топлина која ќе го оштети вашиот кутикулите со текот на времето.Како да се Користи 1.

Вака можеби ќе ви се допадне..