• Свеж
F Fityle 5pcs СТП Кожа Дното за Плетење Торба Crocheting Чанта Вметнете База
zoom_in

F Fityle 5pcs СТП Кожа Дното за Плетење Торба Crocheting Чанта Вметнете База

DEN 1144.80

Од стока
check Во продавницата

* Може да се користи како рачно ткаени crocheting плетење DIY перници за домашни миленичиња кеси дното подлога додатоци. * Пред-drilled шиење дупки, може да започне вашиот DIY проекти директно по добивањето на објектот. * 52 Дупки, Дупка со Дијаметар : 0.5 cm/0.2 инчи. * 4 нокти на дното за да се спречи истроши, трајни и практични. * Направен од висок квалитет на СТП Кожа, издржливи со голема loadign имајќи.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Направен од висок квалитет на СТП Кожа, издржливи со голема loadign имајќи - 52 Дупки, Дупка со Дијаметар : 0.5 cm/0.2 инчи - Може да се користи како рачно ткаени crocheting плетење DIY перници за домашни миленичиња кеси дното подлога додатоци - 4 нокти на дното за да се спречи истроши, трајни и практични - Пред-drilled шиење дупки, може да започне вашиот DIY проекти директно по добивањето на објектот.Спецификација : - 18cm / 7.08 инчен - 15cm / 5.90 инчен - 10x22cm / 3.93x8.66inch - 8x18cm / 3.14x7.08inch - 5x18cm / 1.96x7.08inch Package Вклучува : 5 Парче Плетење Торба Дното Shaper.

Вака можеби ќе ви се допадне..