• Свеж
3/4 x 72 yds. 3M™ 4032 Двојно Пена Еднострано Лента - 4 Ролни
zoom_in

3/4 x 72 yds. 3M™ 4032 Двојно Пена Еднострано Лента - 4 Ролни

DEN 1881.60

Од стока
check Во продавницата

Премија одделение. 1/32" отвори мобилен полиуретан пена со цврста акрилик лепило.Идеален за многу затворен апликации или за надворешни апликации каде лента ќе бидат заштитени од животната средина.Акрилик лепило карактеристики висока обврзници сила и висока температура и растворувач за отпор.Conformable пена со висок чиста сила.

Вака можеби ќе ви се допадне..