• Свеж
Othmro 6pcs Thermoset Топката Knob М12 Женски Навој Машина се Справи со 40мм Дијаметар Мазна Rim
zoom_in

Othmro 6pcs Thermoset Топката Knob М12 Женски Навој Машина се Справи со 40мм Дијаметар Мазна Rim

DEN 266.88

Од стока
check Во продавницата

【Големина】 Монтажа на Тема Големина : М12;Spherica Кол : 40mm/1.57 инчен;Боја : Црна;Конец тип : Целина;Монтажа Тип на : Женски Конец;Rim Стил : Мазна. 【Функција】-Топката knob шприц,Bakelite материјал, се чувствува добро;Цврсто украсениот-во вметнете insures оптимално издржливост и функционалност;круг мазна површина дава облечени-up готовиот изглед.Идеален лост knob за машина рачки. 【Hight Квалитет】-дршката е направен со врвен квалитет и има одлична електрична изолација,масло отпор,слаба киселина отпор,алкално отпор и општи растворувач отпор,и има одлични механички својства, како што се цврстина,ригидност,добар ригидност и рамнотежа. 【Лесно ракување】-Ова Bakelite рака Knob е лесно да се инсталира и да се отстрани и да не се бараат никакви алатки. 【Апликација】-Ултра-цврст топката knob со Сјаен финиш, погоден за општа примена,како што се контрола на држела и push-pull прачки,тревник mowers,опрема за вежбање,машини,вентили,spigots,итн.Othmro Топката Knob Опис Оваа Ултра-цврст топката knob со Сјаен финиш, погоден за општа примена,како што трева mowers, опрема за вежбање, машини, вентили, spigots, итн;И Топката knob шприц,Bakelite материјал, се чувствува добро;Цврсто украсениот-во вметнете insures оптимално издржливост и функционалност;круг мазна површина дава облечени-up готовиот изглед.Идеален лост knob за машина рачки.Спецификација на Монтирање на Тема Големина : М12 Spherica Кол : 40mm/1.57 inch Color : Црн Конец Тип : Цели на Rim Стил : Мазна Монтажа Тип на : Женски Навој Пакет Content6pcsx Ball Knob Забелешка ве Молиме погледнете на сликата и изберете вистинскиот тип пред вашата цел.

Вака можеби ќе ви се допадне..