• Свеж
JOYGIFT Уво Восок Смена,Безжични Otoscope ушната маст Отстранување Алатка 1080P HD WiFi Уво Endoscope со LED Светло,3.5 мм Визуелна Уво Обемот Камера Безбедно Уво ги Собереш Уво Чистење
zoom_in

JOYGIFT Уво Восок Смена,Безжични Otoscope ушната маст Отстранување Алатка 1080P HD WiFi Уво Endoscope со LED Светло,3.5

DEN 719.76

Од стока
check Во продавницата

3.5 мм Тенок Леќа т обезбеди јасни слики.A : Нашата безжична ушната маст отстранување камерата има најдобри фокусна должина : 1.5-2.0 cm за вас за да снимите видео или слики.Снимање на видео е високо сугерираше, предизвика динамични видео е подобро да се покаже реалната ситуација на вашите уши. * П-5 : јас не може да се најде на Wi Fi.О : Прво треба да бидете сигурни дека производот не е надвор од моќта, тогаш ќе треба да ги тргнеме на капа за да ја отворите производ и отворен стан.Ако сè уште не може да се најде на Wi Fi, ние ви препорачуваме да го избришете и стан и повторно да го инсталирате повторно.

Вака можеби ќе ви се допадне..