• Свеж
Sumind Божиќ Светлина Клипови Олук Закачалки S Клипови Водоотпорна Пластични Клипови за Божиќ Одмор Надворешна Декорација Јаже String Светла (168)
zoom_in

Sumind Божиќ Светлина Клипови Олук Закачалки S Клипови Водоотпорна Пластични Клипови за Божиќ Одмор Надворешна

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

Јаже светлина олук клипови : пакетот вклучува 168 пакет S олук клипови во translucence боја, секој клип е 3.5 x 1.7 cm/ 1.38 x 0.67 инчен (L x W).Водоотпорна пластични : Божиќ светлина куките се направени од пластика, силна и безбедна, водоотпорен, фрост-доказ, обновливи околу година и година.Лесен за користење : едноставно се откажам од водечките кука во текот на олук работ за безбедна фитинг, да не го користите околу ноктите, навртки или лепак.Има секоја сијалица во безбедно место : да обезбеди дека ќе се задржи на светлата тесни на куќата, мини и translucence боја, незабележливо од далеку, се вклопуваат во површини, така фокусот ќе остане на вашиот ентериер.Функции : овие Божиќ олук клипови се погодни за бесење на вашата убава светла околу вашиот gutters надвор, клипови одржи мини светла, јаже светла, Icicle светла, c-7 и c-9 светла.

Вака можеби ќе ви се допадне..