• Свеж
Alamic Олук Закачалки за Светла String Светлина Клипови Патио Светлина Клипови 30 Пакет Awning Светлина Клипови од не ' Рѓосувачки Челик String Светлина Закачалки Клип Куки за Д
zoom_in

Alamic Олук Закачалки за Светла String Светлина Клипови Патио Светлина Клипови 30 Пакет Awning Светлина Клипови

DEN 684.00

Од стока
check Во продавницата

Овие string светлина закачалки се одлични за повеќе наврати, дома, патио, гаража, партија, камп и многу повеќе.Овие клип куки се одлични за бесење string светла, RV светла, Божиќ светла, украси, знамиња, капи, крпи и многу други работи.Добро направени и силен, многу издржливи.Околу 2.4"долго, 0.8" широк.Пакетот вклучува 30 string светлина закачалки.Овие се цврсти и тешки.Можете да ги користите за речиси сè.виси string светлата врз патио чадор, на тремот.виси Божиќ светла надвор дожд олук.виси string светла околу RV.виси безбол капи во плакарот.виси филм да се исуши по обработка.виси различни видови на кеси што нема да застане на сопствените провизии.виси мали предмети да се исуши во перална.виси влажна крпа во бањата...Спецификација : Должина : 2.4" Широк : 0.8" Количина : 30 Компјутери.

Вака можеби ќе ви се допадне..