• Свеж
JUSTJUNMIN Бакар Ѕид Монтирани Круг Крпа Прстен Носителот Рек Полица Закачалка Бања Додаток Крпа Полици за Бања (Боја : 2 парчиња)
zoom_in

JUSTJUNMIN Бакар Ѕид Монтирани Круг Крпа Прстен Носителот Рек Полица Закачалка Бања Додаток Крпа Полици за Бања

DEN 1019.52

Од стока
check Во продавницата

Држи вашиот крпи суви и чисти, совршен за чување на вашиот крпи, бања крпи и облека организирани во бањата или кујната.Овој простор за заштеда на крпа решетката е апсолутно мора да се има за која било мала бања, бидејќи тоа не заземаат простор, тоа ви дава повеќе!.Крпа решетката се направени од издржлив материјал, издржлив(Овој производ само вклучува Крпа рек продаваат на сликата).крпа решетката е погодно место за чување на крпи, лесен за пристап.Силна носивоста,база има силна носивоста и не е лесно да се навалите.Оваа крпа решетката има мазни линии и здрав структура.Држи вашиот крпи суви и чисти, совршен за чување на вашиот крпи, бања крпи и облека организирани во бањата или кујната.Овој простор за заштеда на крпа решетката е апсолутно мора да се има за која било мала бања, бидејќи тоа не заземаат простор, тоа ви дава повеќе!Материјал : Бакар.

Вака можеби ќе ви се допадне..