• Свеж
Глава Замена Tools на HDD HGST (Рампата) 2.5 2 одмори плата 5410A7
zoom_in

Глава Замена Tools на HDD HGST (Рампата) 2.5 2 одмори плата 5410A7

DEN 403.20

Од стока
check Во продавницата

ВИСОК Квалитет на Објектот.Професионална и практичен дизајн, прекрасен изглед, практично користење.Се користи за обновување на податоци, заглавени моторот, моторни серпентина краток спој, бавно читаат и пишуваат, квалитет, read-write главата чип сигнал засилувач коло пропаѓање и оштетување на главата замена.НОВИ алатки за Обновување на Податоци!Професионални Главата замена алатки (Рампата) Хит-HA7 (пар).Поддржани се вози семејства HGST : 5410 A7. Одмори плата : 2 Тип HDD : 2.5" Листа на HGST семејства и модели на кој процесот на главата замената може да биде изведена со користење на алатки Хит-HA7.HTS541010 A7 E630 HTS541075 A7 E630 Ако не знаете семејството на вашиот диск - пишете ни на целиот модел на диск од налепница (на пример WD10 JMVW-11 AJGS0 или ST1000 DM003 1 CH162-501) и ние ќе ви понуди алатка е потребно!.

Вака можеби ќе ви се допадне..