• Свеж
Вратот Duster Мека Четка Берберот Коса за Сечење Четка Фан-во облик на Издржам Четка
zoom_in

Вратот Duster Мека Четка Берберот Коса за Сечење Четка Фан-во облик на Издржам Четка

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

[Мека] Меки влакна влакната, Огромни и долго четка косата, удобно рака, пријателски кожата.Многу погодна за отстранување на деколте на косата.Ви даде свиленкаста на допир чувство. [Фан-облик] Посебна Фан дизајн е одлична за бришење прашина бришење прашина околу ушите ,вратот линија и рамениците.Лесен за да го понесете косата брзо. [Мултифункционален] неопходна алатка за сите салони за коса, лесна за бришење прашина бришење прашина далеку губат косата по фризурата ,намали или да се избричат.Исто така, може да се користи за убедливо тастатура, labware и скулптура. [Погодно] Перат и брзо сушење.Не е лесно да се деформира. [Висок квалитет] Добро полиран се справи со е поврзан со метална цевка цврсто.Тоа е издржлив доволно за долго време се користи.Избегнувајте леплива коса, antistatic, парична казна изработка со добра ракување.Достапни за Перм, коса, боја, фризура, косата третман, итн., за да се спречи облека од контаминација, лесен за употреба за дома.Употребата на производи : .Блок падна на косата за време на сечење процес, да ги задржи облека чисти и заштитува од контаминација во процесот на боење на косата.Предности на производите : .Избегнувајте леплива коса, antistatic, парична казна изработка со добра handling Available за Перм, коса, боја, фризура, косата третман, итн., за да се спречи облека од контаминација, лесен за употреба за дома.

Вака можеби ќе ви се допадне..