• Свеж
eStarpro USB 2.0 High Speed Интерфејс Компатибилен со USB на ИРО/SATA Кабел
zoom_in

eStarpro USB 2.0 High Speed Интерфејс Компатибилен со USB на ИРО/SATA Кабел

DEN 1490.40

Од стока
check Во продавницата

✿ USB 2.0 high speed интерфејс,компатибилен со USB 1.1. ✿ Брзина на пренос : до 480 Mbps. ✿ Напојување тип : 100-240 V во светот е применливо 2 A адаптер за напојување. ✿ Поврзани уреди за складирање : SATA интерфејс, 44 pin IDE интерфејс, 80 pin IDE линија интерфејс (компатибилен со 40 pin IDE интерфејс). ✿ Пакетот Вклучува : 1x 3 ВО 1 USB НА ИРО/SATA Кабел.Опис : ✿ тип Интерфејс : USB 2.0 high speed интерфејс,компатибилен со USB 1.1 ✿ брзина на Пренос : до 480 Mbps ✿ Поврзани уреди за складирање : SATA интерфејс, 44 pin IDE интерфејс, 80 pin IDE линија интерфејс (компатибилен со 40 pin IDE интерфејс) ✿ Напојување тип : 100-240 V во светот е применливо 2 A адаптер за напојување ✿ Поддржани хард диск видови : ✿ SATA - 1.5 g /s и СО 2-3.0 g /s хард дискови ✿ 2.5" 44 pin IDE лаптоп хард диск ✿ 3.5" 40 или 80 pin IDE десктоп хард диск ✿ 5.25" IDE интерфејс CDROM/ DVDROM Пакет Вклучуваат : ✿ 1x 3 ВО 1 USB НА ИРО/SATA Кабел.

Вака можеби ќе ви се допадне..