• Свеж
iViEW Компјутер/Лаптоп Следење на ретровизорот
zoom_in

iViEW Компјутер/Лаптоп Следење на ретровизорот

DEN 230.16

Од стока
check Во продавницата

Употреба : се Закачите на компјутер или лаптоп, монитор.Цел : се Види себе си или задното околните кога сте пред компјутер.Дизајн : Ултра тенок (0.20 in) овална правоаголна форма (3.5 во W x 2.5 во H), мала тежина (2.2 мл).Конвексни стил огледало за 160° агол на гледање. 100% Прилагодлива : Флексибилни рака flex на саканиот агол на гледање.Лесен за инсталација : да се Држи на страна, горе, или задниот дел на мониторот со силна двојно двострано селотејп.ВИДИ КОЈ Е ЗАД ВАС!Оваа i Vi EWMIRROR е ултра тенок (0.20 in), овална правоаголна форма (3.5 во W x 2.5 во H), лесни (2.2 мл) конвексен стил огледало дизајн за 160 агол на гледање.Се направи совршен за да се види себе си или задното околните кога сте пред компјутер или лаптоп, додавајќи безбедност на вашата приватност од lurker, peeper, и sneeker од позади .Дизајн со 100% прилагодлива флексибилни рака flex за саканиот агол на гледање.Тоа врвен квалитет нудат јасни, чисти, без нарушување на сликата.Високи перформанси алуминиум огледало понуда посветла рефлексија за подобро гледање во слаба светлина канцеларии или соби.Лесна инсталација, се држи на страна, горе, или задниот дел на мониторот со силна двојно двострано селотејп.Ексклузивно дизајниран и конструиран од страна на Napolex (Tokyo, Japan).

Вака можеби ќе ви се допадне..