• Свеж
Накит Обетки Складирање Кутија Ѓердан Стојат Хривнија Екранот Двоен Слој Огледало 8*6.3*4 Инчен Преносни Складирање Кутија СТП Дама Кожа Кутија Подарок Големи Патув?
zoom_in

Накит Обетки Складирање Кутија Ѓердан Стојат Хривнија Екранот Двоен Слој Огледало 8*6.3*4 Инчен Преносни Складирање

DEN 647.76

Од стока
check Во продавницата

Ова е како што покажуваат дека може да се потпираат на нас за да ви овозможи со заштита.Ако немате толку многу обетки, можете да DIY овој дел како се види ѓердан складирање, многу совршено место може да се стави сите ваши накит, и може да се користи за долго време.Што прекрасен подарок за женски девојки, сопруги и мајки на родендени, Денот на Вљубените и Божиќ, Денот на Мајката, и годишнини. ❤Отстранлив обетки област❤ Постојат 28 earring дупки во кутија за накит + 6 флексибилни обетки и earring партиции.Прилагодливи прегради може да се користи за да се одржи накит.Тоа е многу погодна за луѓе кои сакаат да се организираат и да имаат многу обетки, прстени, ѓердани и нараквици. ❤Идеален подарок избор за накит и додатоци љубители❤ Секој елегантен и практичен накит кутија екранот кабинет носи уредни и модерен начин на вашиот накит.Тоа доаѓа со заклучување на тоа што го прави нашиот голем накит патување складирање торба лесно да се отвораат и затвораат.❤Компактен и практичен накит површина❤Овој накит прстен лента е исто така доволно компактен за да се одржи прстени, cufflinks, нараквици, ѓердани и вратоврска клипови.може да се чуваат за секојдневна накит складирање, како и рачни часовници, очила за сонце, кармини, шноли, и направи облекување маса уредна и не се изгубени. ❤Премиум кожа накит складирање кутија❤Мултифункционален cufflinks, нараквици, ѓердани, прстени, обетки, итн.❤Производ карактеристики и предности❤Двојно-layer голем капацитет, автономни заклучување и пространа класификација област, висок квалитет на СТП кожа водоотпорен, носат-отпорни, и лесно да се чисти, монтажни дизајн, итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..