• Свеж
Sony Xperia Z2 D6503 Фабрика Отклучен Меѓународни - Не Се Гаранција
zoom_in

Sony Xperia Z2 D6503 Фабрика Отклучен Меѓународни - Не Се Гаранција

DEN 10319.76

Од стока
check Во продавницата

Sony Xperia Z2 D6503 Фабрика Отклучен Меѓународна Гаранција.Отклучен мобилни телефони се компатибилни со GSM оператори како AT&T и T-Mobile, но не се компатибилни со CDMA превозници, како што се Verizon и Спринт.Овој мобилен телефон не може да вклучуваат НАС гаранција како некои производители не чест гаранции за меѓународна верзија телефони.Ве молиме контактирајте со продавачот на специфични гаранција информации.Sony Xperia Z2 D6503 Фабрика Отклучен Меѓународна Гаранција.

Вака можеби ќе ви се допадне..