• Свеж
LQMY Додатоци 4 Парчиња Црн Мотор Пак Сигнал Адаптер Изолација За FZ 09 2017-2019 Tenere 700 2019-2021 MT07 2014-2018 MT09 Трагач 900 FJ09 2015-2018 Tenere 700 2019-2021 XSR 900 -2018 Црна
zoom_in

LQMY Додатоци 4 Парчиња Црн Мотор Пак Сигнал Адаптер Изолација За FZ 09 2017-2019 Tenere 700 2019-2021 MT07 2014-2018

DEN 383.76

Од стока
check Во продавницата

【Fitment】✔ЗА ПЛАНИНАТА 09 FZ 09 2017-2020, YZF-R7 2022, Tenere 700 2019-2021, MT-25 МТ-07 МТ-09 МТ-10 2014-2018, MT-03 МТ-09 Трагач Трагач 900 FJ-09 YZF-Р3 YZF-R25 2015-2018, MT-07 Трагач XSR 700 XSR 900 2016-2018, YZF-R1 2002-2018, YZF-R6 2003-2018, FZ1/FZ6/FZ8 2006-2015, XJ6 2009-2015, TDM 900 2002-2016, YZF-R15 FZ16 MT-01 целата ГОДИНА , Т-MAX 530 YZF R6 2017-2022, YZF R1 YZF R1 M YZF R1 S YZF Р3 2015-2022, YZF R15 2008-2010, YZF R15 V2.0 2011-2016. 【Материјал】Направени од премиум CNC Алуминиум, анти- ' рѓа и издржливи во употреба. 【Пакет се вклучени】 Вклучувајќи 4 парчиња. 【Функција】проекти се достапни за предниот или задниот дел на велосипеди.Погоден за разни refitted волан светла и заптивка база. 【Боја】Црна, Златна, Сина.

Вака можеби ќе ви се допадне..