• Свеж
PUERCVE Елка Складирање Вреќа Вештачко Дрво Тешки Платно Складирање Сад,Елка Складирање Tote е Водоотпорен(Боја:Зелена,Големина:Големи)
zoom_in

PUERCVE Елка Складирање Вреќа Вештачко Дрво Тешки Платно Складирање Сад,Елка Складирање Tote е Водоотпорен(Боја:Зелена,Големина:Големи)

DEN 1411.20

Од стока
check Во продавницата

[ГОЛЕМА ЕЛКА СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА] : Лесно ги чувате вашите вештачка елка со елката Торба.Одлично за вашето дрво, garlands, па дури и светла облека. [МАТЕРИЈАЛ] : Значителни солза-доказ 600 D Оксфорд Платно ткаенина, со заштита од влага, прашина, како и инсекти. [ЏЕБ] : Опремени со внатрешни и надворешни џебови за чување на дрвото стојат, string светла или други елка украси за да се избегне да се заплетка. [ЗАСИЛЕН се СПРАВИ] : елка контејнери карактеристики 4 бод-засилен рачки, па складирање торба лесно да се носат и hangable. [ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ] : Обезбедување на 100% задоволство искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Боја : црвена/green Material : ЈП polyethylene Size : должина 135/165cm 53/65in Ширина 34/37cm 14/15in Висина 68/78cm 27/30in FEATURE : БОД-ОБЕЗБЕДЕНИ HANDLESThe елка торба има 2 засилен и поместена рачки на врвот, па ќе можете да tote вашиот Божиќ товар со помалку напор.USER-FRIENDLY ДВОЈНА ZIPPERSNo причина да се борат со патентите.Dual патент овозможува непречено да ја отвори чантата широко за напор дрво сместување дека нема да го оштети деликатна гранки или кршење на нивните украси.ИДЕАЛНИ за СКЛАДИРАЊЕ WAYThis празник дрво складирање бин нуди доволно простор за елка до 8 метри висок и може да се користи за чување на други празник украси или украси кои треба безбедно дома во текот на оф-сезона премногу.Го ЗАМЕНИ ВАШИОТ BOXTrash на искината кутија вашето дрво дојдоа и се префрлат на полесно повеќе пригоден начин на чување на централен дел на сезоната Божиќ.Ние сме готови на оваа торба да бидат издржливи и штета-отпорни да ви трае за многу летни сезони за да се дојде.

Вака можеби ќе ви се допадне..