• Свеж
L Тип - 8 Компјутери Задебелена L Облик Агол Подготвуваат Полица Загради Агол Заградата Полица За Поддршка На Ѕидот Виси Со Додатоци (Сребро)
zoom_in

L Тип - 8 Компјутери Задебелена L Облик Агол Подготвуваат Полица Загради Агол Заградата Полица За Поддршка На Ѕидот

DEN 625.68

Од стока
check Во продавницата

Со овие загради, вашата полица е нешто што ќе видите, како десен агол агол подготвуваат дизајн значи дека тие седат речиси рамна со вашата полица и затоа најчесто остануваат надвор од очите.Направени од премија од нерѓосувачки челик материјал, тешки дизајн, цврстина, не е лесно да, многу издржливи.L Агол дизајн, едноставен и elagant, се покаже од вашиот прекрасен естетски и вкус.Примена : Облека закачалка, Складирање багажник, Чевли багажник, публикации и повеќе.Description With L - облик на Полица Загради, можете да се чувствуваат сигурни во вашите полици престојуваат ставени силно да ѕидот, ви даваат шанса да се прикаже вашите ценети имот за сите да го видат во вашата дневна соба, кујна, спална соба или бања.Функција - Боја : Сребро.- Материјал : не ' Рѓосувачки челик.- Големина : 125 x 75 х 2. 5мм.- Примена : Облека закачалка, Складирање багажник, Чевли багажник, публикации и повеќе.- Направени од премија од нерѓосувачки челик материјал, тешки дизајн, цврстина, не е лесно да, многу издржливи.- L Агол дизајн, едноставен и elagant, се покаже од вашиот прекрасен естетски и вкус.- Со овие загради, вашата полица е нешто што ќе видите, како десен агол агол подготвуваат дизајн значи дека тие седат речиси рамна со вашата полица и затоа најчесто остануваат надвор од очите.Пакет Вклучувајќи 8 x L Облик Агол протези n48 x завртки n16 x fixators.

Вака можеби ќе ви се допадне..