• Свеж
APG 13870FF062B0200, 2 300# 1/16 C4324 Полно Лице Заптивка (Пакување од 100 компјутери)
zoom_in

APG 13870FF062B0200, 2 300 1/16 C4324 Полно Лице Заптивка (Пакување од 100 компјутери)

DEN 6542.40

Од стока
check Во продавницата

Цена за Пакување од 100 компјутери.APG, 13870 FF062 B0200, 1/16" Дебела Thermoseal, C4324 Полно Лице Заптивка, Зелена 300# 2" Pipe Recycled fiberglass и aramid се вклопуваат, нитрилна врзивно средство, низок притисок на пареа, вода и гасови, добро за масла и горива.Затегнувачка цврстина 1500 psi се типични.Промена во затегнувачка цврстина 30% максимум намалување.

Вака можеби ќе ви се допадне..