• Свеж
Emtek EMPVL238S15 Emtek EMPVL238S Замена Вратата Latch со 2-3/8 Backset и Квадрат Аглите fo
zoom_in

Emtek EMPVL238S15 Emtek EMPVL238S Замена Вратата Latch со 2-3/8 Backset и Квадрат Аглите fo

DEN 206.88

Од стока
check Во продавницата

Сите Emtek предмети се направени да нарачате.Карактеристики : Наменет за употреба со privacyknobsets и leversets Вклучува плоштадот агол latch faceplate Изградени од месинг за издржливост Спецификации : Backset : 2-3/8" Latch Faceplate : Плоштадот Агол Материјал : Месинг Производ Варијации : EMPVL238 S(Овој Производ) : Приватност, Latch со 2-3/8" Backset и Квадрат Аглите EMPVL234 S : Приватност, Latch со 2-3/4" Backset и Квадрат Агли.

Вака можеби ќе ви се допадне..