• Свеж
Tribesigns 5 Ниво Агол Полица, Модерен Агол Публикации Мали Bookcase Агол Складирање Рек Растенијата се Залагаме за Дневна Соба, Home Office, Кујна, Мал Простор (Бела)
zoom_in

Tribesigns 5 Ниво Агол Полица, Модерен Агол Публикации Мали Bookcase Агол Складирање Рек Растенијата се Залагаме

DEN 1416.00

Од стока
check Во продавницата

✔ 【Мултифункционален Агол Складирање Полица】 : Овој тесен shelving единица одлично се вклопува во секој агол од дневна соба, спална соба, home office, кујната, ходникот, балкон, бања и сл., работи и како corer полица, мали публикации, прикажување на полица, растенијата стојат, цвет решетката за ограничен простор. ✔【Голем Капацитет за Складирање Уште Простор за Заштеда на енергија】 : 5-Ниво полици дизајн го прави целосна употреба на било ограничен простор или чудно агол да се обезбеди дополнителен простор за складирање за мали предмети или knickknacks. ✔【Цврста Градба, Голема Тежина Капацитет】 : агол стои направен од дебела одбор & здрав метална рамка која обезбедува стабилност и издржливост.X протези во задниот дел се спречи работите од паѓа.Аголот единица е цврсти доволно да се одржи тешки стоки како прибор, мал аквариум. ✔ 【Безбедно Круг Раб & Самостојна Дизајн】 : Мазна круг работ штити вас и вашето семејство од добивање рбет. 90° прав агол во задниот дел дава можност да се застане слободно или седат рамна од ѕид совршено. ✔ 【Лесно Собранието, Купи со Доверба】 : Собранието само трае околу 30 минути или помалку, хардвер, алатки и инструкции се вклучени (Ние обезбедуваме 18 месеци квалитетот и пријателски услуги на клиентите за нашите производи).

Вака можеби ќе ви се допадне..