• Свеж
Домаќинство Декорација Ткиво Кутија Ткиво Кутија Покрие Ретро Јазик Ткиво Кутија Покрие Правоаголна Смола на Лицето Ткиво Фармацевт Кутија со Држач за Салон, Купа
zoom_in

Домаќинство Декорација Ткиво Кутија Ткиво Кутија Покрие Ретро Јазик Ткиво Кутија Покрие Правоаголна Смола на Лицето

DEN 2802.00

Од стока
check Во продавницата

Се чувствува солиден и е сигурен да трае цел живот – една од најдобрите селски декорација за вашиот дом!.Лесен за користење : Нашата дрвени ткиво кутија корица има мазни и големи отворање која е лесно да се рефил и да добијат ткиво,никогаш нула ткиво.Тоа е многу едноставен и лесен за секојдневна употреба.Игра со ретро,без да се соочи и радост,со ретро елеганција и случајно покажува чувство на трендовски.Мазна екстракција и широк-устата дизајн,и практично и декоративни,отворете екстракција е мазна и не џем хартија,лесно да се земе хартија.Рабовите се мазни и изработката е прецизен.Мазни рабови и прецизната изработка.Додадете контакт на стариот свет на благодатта и изгубени рекултивираните добрина со ова ткиво кутија со капак .Совршен за на крајот маси,ноќ стои,countertops,vanities и бироа низ вашиот дом;Употреба во кујна,спална соба,дневна соба,family room,занает соба,тоалет;Совршен за куќа,стан,condo,колеџ dorm соби,RVs и campers.Производ : Ткиво Кутија со држач/Ткиво Кутија корица/Материјал : resin Application : дневна соба,спална соба,купатило,кујна,канцеларија,автомобил,маса,балкони или на garden Convenient и убави : Може да се стави директно во канцеларијата, студија, кујна, трпезарија, спална соба или бања, давајќи им на вашите соба повеќе ретро изглед.

Вака можеби ќе ви се допадне..