• Свеж
Vakoo Мека Јасно за iPhone 12 Про Тенок Случај, iPhone 12 Тенок Случај, Shockproof Заштитна Силиконска Телефон Покрие 6.1 инчи
zoom_in

Vakoo Мека Јасно за iPhone 12 Про Тенок Случај, iPhone 12 Тенок Случај, Shockproof Заштитна Силиконска Телефон

DEN 239.52

Од стока
check Во продавницата

Само наменета за i Phone 12/i Phone 12 Про паметен Телефон (2020), 100% поддршка за безжично полнење.Направени од увезени од Германија Bayer TPU материјал и уникатни Blue-Ray технологијата, врши долготрајни јасност и не-yellowing изглед.Премиум флексибилни браник не само што обезбеди удобност, но исто така и прекрасен зафат.Лесни, трајни, и стилски, со само 1,5 милиметри тенок и 15 грама тежина, можете да едвај се чувствуваат случајот на вашиот телефон.Воскресна bezels спречи екран и камера против капки & гребнатини.

Вака можеби ќе ви се допадне..