• Свеж
Simayixx Стоматолошки Алатки Забен Конец Заб за Нега на Забите Чистење 3pcs Нерѓосувачки Челик Забната Хигиена Комплет Заб Заб Scraper Сонда Пинцети Алатка(црна)
zoom_in

Simayixx Стоматолошки Алатки Забен Конец Заб за Нега на Забите Чистење 3pcs Нерѓосувачки Челик Забната Хигиена

DEN 197.76

Од стока
check Во продавницата

Со дополнителната премија устата огледало, можете да го користите индиректни визија за лоцирање на секој тесни инчен во вашата уста.Стоматолошки Должност алатки за ефикасно да ви помогне да се посочи места каде што недостасува во вашиот секојдневно четкање и чистење со забен конец.Топло напомена : Овој производ е релативно посочи.Други видови на забниот камен може да предизвика заболување на непцата.Белење на заби и свеж здив ќе ти насмевка со повеќе самодоверба.И Забот истрагата е поефикасно од вообичаениот чепкалки за заби.треба да се обрне внимание на работата во процесот на домашна употреба.ЗОШТО ЧЕТКАЊЕ на ЗАБИТЕ НЕ Е ДОВОЛНО - четката за заби е дизајниран да се исчисти видливи само забната површина во вашата уста.ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК И АНТИ- 'РЃА - Овие професионални Заб алатки се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик со полирање заврши, трајни и' рѓа-доказ, лесно да се чисти и да го Користите.Тоа е подобро да имаме повеќе стручна помош.

Вака можеби ќе ви се допадне..