• Свеж
Goodliest Накит Armoire Организатор, Мода Едноставен Накит Складирање Огледало Кабинет со LED Светла,за дневната Соба Или Спална соба(НИ Акции Браун
zoom_in

Goodliest Накит Armoire Организатор, Мода Едноставен Накит Складирање Огледало Кабинет со LED Светла,за дневната

DEN 2136.00

Од стока
check Во продавницата

Внатрешна LED светла : Целосна должина стакло огледало се пали и 6 led диоди вклучи автоматски за лесно накит избор во светли или слабо средини.Answer : ___________________________ Note : Светлата се напојува од батерии (не вклучувајќи батерии).Луксузен ентериер : Стилски сомот внатрешни работи ги штити накит од гребнатини, брави и клучеви се осигура безбедноста.Големина : 15.75"(L) x 15"(W) x 61.42"(H).Доволно меморија : вклучува 11 ѓердан куки, 2 коцки, 4 наредени полиците и нараквица род, и многу простор за прстени и обетки.Издржливи и прилагодливи : Изграден во здрав база, тоа може да биде чудни до 3 различни агли со 2 стапчиња и 3 хоризонтална дупки на своите нозе, за да се обезбеди најдобар изглед од глава до пети.Безбедна за заклучување : кабинет страна со копчето за заклучување, а не само да се заштити приватноста, но, исто така, да се заштити безбедноста.Внатрешно огледало : мала внатрешна огледало ви овозможува да се обиде на накит, без да ја затворите вратата.Спецификации : Внатрешна LED светла : Целосна должина стакло огледало се пали и 6 led диоди вклучи автоматски за лесно накит избор во светли или слабо средини.Answer : ___________________________ Note : Светлата се напојува од батерии (не вклучувајќи батерии).Луксузен ентериер : Стилски сомот внатрешни работи ги штити накит од гребнатини, брави и клучеви се осигура безбедноста.Доволно меморија : вклучува 11 ѓердан куки, 2 коцки, 4 наредени полиците и нараквица род, и многу простор за прстени и обетки.Издржливи и прилагодливи : Изграден во здрав база, тоа може да биде чудни до 3 различни агли со 2 стапчиња и 3 хоризонтална дупки на своите нозе, за да се обезбеди најдобар изглед од глава до пети.Безбедна за заклучување : кабинет страна со копчето за заклучување, а не само да се заштити приватноста, но, исто така, да се заштити безбедноста.Внатрешно огледало : мала внатрешна огледало ви овозможува да се обиде на накит, без да ја затворите вратата.Простор за заштеда на дизајн : вклопуваат речиси секаде, вклучително и во плакарот или како декоративни се прикаже, да се дополнуваат било декоративен стил.Точка Име : Накит Кабинет Материјал : МДФ, Стакло, Сомот Големина : 15.75"(L) x 15"(W) x 61.42"(H) Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Накит Кабинет 2 x Виси Куки 1 x Pack на Додатоци 1 x Настава.

Вака можеби ќе ви се допадне..