• Свеж
Перење Забавува, Велигден На Фарма Камион со Цртан филм Gnome Зелена Plaid Расклопна Облека Забавува со Рачки водоотпорен Самостојна Складирање Кошница за Облека, Игра?
zoom_in

Перење Забавува, Велигден На Фарма Камион со Цртан филм Gnome Зелена Plaid Расклопна Облека Забавува со Рачки водоотпорен

DEN 612.96

Од стока
check Во продавницата

★Голем Капацитет : Големи перење кошница мери 16.5"x 17", може да се стави сите ваши облека, маици, панталони, фустани, крпи и играчки во тоа. ★Самостојна : Едноставно се водат од перење кошница и ќе стојат на своето, дури и кога е празна, идеален за колеџ домови, campers, станови, апартмани, хотелот употреба, бебе расадници, и алатка соба. ★Водоотпорен & Течење-Доказ : На перење бин е направен на оксфорд со водоотпорен слој во внатрешноста да се задржи предмети сува кога се чуваат и нема протекување кога мокри предмети се сместени во забавува. ★Расклопна Дизајн : Ова Перење бин лесно да се огради до продавница кога не е во употреба.Издржливи се справи на двете страни, го прави лесно да се носи нагоре и надолу по скалите, перење дестинација, итн. ★ЗАБЕЛЕШКА : Едноставно користете влажна крпа за да ги избрише исклучување на нечистотија или исплакнете го кал под ладна вода.Не ја користете машината за перење да се исчисти складирање кошница, тоа ќе ја оштети кожата.Количка & Простор за заштеда На перење кошница може да се здипли рамен на парче за простор за заштеда на организацијата кога не е во употреба. - Оксфорд Ткаенина со водоотпорен слој Самостојна Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позиција на свој, без инсталација.Повеќе намени, Тоа не е само перење забавува, тоа е, исто така, складирање корпа.Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети животни, играчки со повеќе парчиња, воз опрема, или одборот игри.Рачки На перење попречи е опремен со две рачки за да лесно се носат во машина за перење.На перење складирање е лесен уште издржливи.Функционална убава Домашна Décor Додадете некои донесе боја и интерес за некоја досадна во соба со живописни нијанси и софистициран изглед, а исто така додавање на функционалност.Перење совети Ги чисти само .Избегнувајте машина за перење.

Вака можеби ќе ви се допадне..