• Свеж
HIGHKAS Мали Огледало Десктоп Огледало со Стојат Круг Огледало со Мермерна База Висока Јасно Countertop Шминка Огледало Суета Огледало Козметички Огледало Декоративни Ог?
zoom_in

HIGHKAS Мали Огледало Десктоп Огледало со Стојат Круг Огледало со Мермерна База Висока Јасно Countertop Шминка

DEN 1953.84

Од стока
check Во продавницата

Класична & light-пондериран дизајниран - голема како tabletop шминка огледало и, исто така, погодна за рачни употреба.Метална рамка огледало со мермерна база , комбинација на практичност и модата.Метална рамка огледало со мермерна база , комбинација на практичност и модата.На дното е мермер, со убави модели, рамна и мазна, и не ќе падне кога стои стабилно на countertop.Рамката е направена од метал, и површина е обложена да се направи тоа не се изедначи и не е лесно да ' рѓа.На задната страна е тока дизајн , стакло менгеме огледало цврсто.СОВРШЕН ПОДАРОК - Празник, роденден, божиќ, страшни подароци за вашите родители, сестра, пријатели или лична употреба.Ние се обезбеди 100% гаранција за квалитет.Боја Име : Gold Satisfaction Гаранција: ве Молиме слободно контактирајте со нас ако има некој проблем кога ќе примање или користење на зголемена шминка огледало и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..