• Свеж
Sugarplum Greeters Снег Семејство Пластични Платно Needlepoint Комплет
zoom_in

Sugarplum Greeters Снег Семејство Пластични Платно Needlepoint Комплет

DEN 735.84

Од стока
check Во продавницата

needlepoint.пластични платно.заврши големина е од 10 инчи од 13 инчи.Не шие заврши.произведени во 2000 година. произведено во САД.комплетот содржи : 10 смета пластични платно, забен конец, акрилик предиво, игла, график и инструкции.

Вака можеби ќе ви се допадне..