• Свеж
JUSTJUNMIN 90cm Gilding Виси Крпа Бар Носителот Мермерна База Без Удирање/Free Кат Штанд Када/Купатило Рек Железнички во Златна Крпа Полици за Бања (Боја : Месинг)
zoom_in

JUSTJUNMIN 90cm Gilding Виси Крпа Бар Носителот Мермерна База Без Удирање/Free Кат Штанд Када/Купатило Рек Железнички

DEN 9614.40

Од стока
check Во продавницата

Држи вашиот крпи суви и чисти, совршен за чување на вашиот крпи, бања крпи и облека организирани во бањата или кујната.Овој простор за заштеда на крпа решетката е апсолутно мора да се има за која било мала бања, бидејќи тоа не заземаат простор, тоа ви дава повеќе!.Крпа решетката се направени од издржлив материјал, издржлив(Овој производ само вклучува Крпа рек продаваат на сликата).крпа решетката е погодно место за чување на крпи, лесен за пристап.Силна носивоста,база има силна носивоста и не е лесно да се навалите.Оваа крпа решетката има мазни линии и здрав структура.Држи вашиот крпи суви и чисти, совршен за чување на вашиот крпи, бања крпи и облека организирани во бањата или кујната.Овој простор за заштеда на крпа решетката е апсолутно мора да се има за која било мала бања, бидејќи тоа не заземаат простор, тоа ви дава повеќе!Материјали : Мермер и месинг.

Вака можеби ќе ви се допадне..