• Свеж
Бебе Девојка Момче Чевли Новородено Бебе Чевли, 0-18 Месеци Бебето Патики Чизми, Мека Единствена Леопард Одење Чевли за Бебиња
zoom_in

Бебе Девојка Момче Чевли Новородено Бебе Чевли, 0-18 Месеци Бебето Патики Чизми, Мека Единствена Леопард Одење

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

ткаенина единствена.Достапни за 3-18 месеци бебето.Мала Тежина Пета до пети Должина : 4.33 инчи Големина 2 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци; Пета до пети Должина : 4.72 инчи Големина 3 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци; Пета до пети Должина : 5.11 инчи ЗАБЕЛЕШКА : За големина, ве молиме мерка бебе е нозете да се поклопува со чевлите' единствена должина, годишна возраст е само за референца.Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.

Вака можеби ќе ви се допадне..