• Свеж
Спартанско Опрема - Peltast Жичен Игри Глувчето за PC
zoom_in

Спартанско Опрема - Peltast Жичен Игри Глувчето за PC

DEN 696.72

Од стока
check Во продавницата

Производителот гаранција може да не се применува. 3200 DPI резолуција.DPI Switch копчето.Промени помеѓу 800/1600/2400/3200 DPI. 4 обоени RGB работи LED светло.light on/off копчето.Притиснете и задржете за да го вклучите или исклучите.Опис на производот Спартанско Опрема - peltast е 7 копчето жичен гејмерски глушец.Сет Содржи : 1 x Гејмерски Глушец.

Вака можеби ќе ви се допадне..