• Свеж
Jinfili 18SMD Последователни Пушеле Леќа Килибар Led Фендер Страна Маркер Светлина се Претвори Јачина на Светилка Blinker Собранието за BMW Mini Cooper R50 R52 R53
zoom_in

Jinfili 18SMD Последователни Пушеле Леќа Килибар Led Фендер Страна Маркер Светлина се Претвори Јачина на Светилка

DEN 719.52

Од стока
check Во продавницата

Замена за BMW Mini Cooper 2002 -2006 R50 R53 Hatchback,2004 - 2008 Година R52 Кабриолет.Напојува Со 18 SMD Супер Светло Жолто Led чипови,да Обезбеди најмалку 3 пати посветла од ОЕМ Страна маркер Сијалица.Едноставен за инсталација,Замена на старите страна маркер светилка директно,Plug & Play,без жици или измена,брза размена на инстант start-up време.Вода Следниве Led Светло,да им даде на вашиот возење модерна и динамична LED изглед, со зголемена безбедност & видливост во текот на ноќта!.Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија, долг животен век + Една година гаранција.Ве молиме да се Чувствуваат Слободни да го Купите.Опис : На Страна Маркер Светлина напојува со 18 SMD Килибар Led Чипсет,Тоа е најмалку 3 пати посветла светлина од фабриката на оние.Кога вртење,овие ПРЕДВОДЕНА од страна маркер светилки нека сите дојдовни автомобили знаат дека сте наслов на нивниот пат.Тоа ќе направи да се вози повеќе безбедно Во исто време, тоа може да им даде на вашиот мини купер уникатен и модерен изглед.Fitment : За 2002 до 2006 година МИНИ R50 Hatchback Cooper For 2004 до 2006 година МИНИ R52 Covertible Cooper&Coopers For 2002 до 2006 година МИНИ R53 Hatchback Coopers САМО Компатибилни со 1 Генерација Models Specification : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : LED Страна Маркер Светлината LED светла Боја : Жолто Број на Led диоди : 18 X 2835 SMD LED (Секоја Страна) Материјал : ABS Домување + LED Светло Големина : 2.8 x 1.9 инчен(L x W) Домување Боја : Црна Напон : 12 V Моќ : 5 W Пакет Листата : 2 x МИНИ Купер Страна Маркер Светлина (за возачот и Совозачот страна).

Вака можеби ќе ви се допадне..