• Свеж
Шамија Закачалка, Јамка Шамија Закачалка, Не се Лизга Мултифункционален Плакарот Организацијата за Складирање на Држачот за Шамија во машка Вратоврска Жените Shawl 1
zoom_in

Шамија Закачалка, Јамка Шамија Закачалка, Не се Лизга Мултифункционален Плакарот Организацијата за Складирање на

DEN 1322.40

Од стока
check Во продавницата

11 виси циклуси можат да се откажам вашите марами, накит, ремени, врски или други додатоци.Не се лизга сомот површина го спречува вашиот шалови од штети, тоа, исто така, држете го вашиот марами цврсто да не се лизга.Тенок дизајн за да го зачувате вашиот плакар простор.Тоа е убава, издржлив, лесен и флексибилен во употреба.Погоден за облека продавници, куќи и повеќе. 1.11 виси циклуси можат да се откажам вашите марами, накит, ремени, врски или други додатоци.2.Не се лизга сомот површина го спречува вашиот шалови од штети, тоа, исто така, држете го вашиот марами цврсто да не се лизга.3.Тенок дизајн за да го зачувате вашиот плакар простор.4.Тоа е убава, издржлив, лесен и флексибилен во употреба.5.Погоден за облека продавници, куќи и повеќе.Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Actual боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Description : Материјал : ПП Големина на : 29.8*2.8*11.5 cm 1 X Закачалка.

Вака можеби ќе ви се допадне..