• Свеж
HODISY СТП Кожа Прашка Кеси Рамо Ранец Мажите Повеќенаменски Crossbody Градите Патна Торба за Пешачење,Велосипедизам (Црна)
zoom_in

HODISY СТП Кожа Прашка Кеси Рамо Ранец Мажите Повеќенаменски Crossbody Градите Патна Торба за Пешачење,Велосипедизам

DEN 2087.04

Од стока
check Во продавницата

МУЛТИ ЦЕЛИТЕ ТОРБА - Оваа патна торба може да се користи како торба, прашка торба, градите торба, слободно ранец, бизнис чантата совршено, нека рацете да ви бидат слободни кога ќе се направи нешто.Погоден за било облека со мажи или жени.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈН - Овој рамо ранец се направени од издржлив водоотпорен материјал, имаат висок квалитет на патент и анти-кражба двоен прстен тока.Тоа е здрав, мала тежина, дизајн практично и удобно носење.ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА - На прилагодливи рамо, рака на градите торба може целосно да се прошири до 36 инчи круг.Погоден за нормална и преголеми димензии.Совршен за вашето тело.Може да го намалите стресот при долгорочна употреба.ШИРОКО АПЛИКАЦИИ - Ова прашка торба има главната површина и неколку помошни оддел функција џебови.Може да се стави во вашиот клуч, чанта, шише, телефон,поттикне, ipadmini, камера и други потребни предмети кога излет, да се патува, работи, campping и други вакви отворено спорт. 100% ЗАДОВОЛСТВО - Ние ви нудиме нови една за замена или рефундирање на дека ако прашка ранец имаат квалитет проблем.Вашето задоволство е наша услуга начело.Патна торба со сон, ве однесе надвор.HODISY СТП Кожа Прашка Кеси Рамо Ранец Мажите Повеќенаменски Crossbody Градите Патна Торба Зошто Ќе Избере Нашиот Рамо Ранец?Деликатна дизајн на една мала дупка за слушалка да уживате во музика во секое време.Може да се користи како торба, прашка торба, градите торба, слободно ранец, бизнис торба за одење, пешачење, качување, патување и така натаму, направи да елегантен и модерен.Големина : 13.4 x 6.3 x 4 инчи (L x W x H).Апликации : 1.Оваа рамо ранец се направени од издржлив водоотпорен материјал, имаат висок квалитет на патент и анти-кражба двоен прстен тока.Тоа е здрав, мала тежина, дизајн практично и удобно носење. 2.Главната складирање џеб е 13.4 инчен *6.5 инчи одговара за вашиот i Pad mini и списанието.Пред zip џеб ќе задржете го вашиот телефон и копчињата може да се дојде брзо. 3.Внатрешноста со кеса за замрзнување, надворешните поделени во четири слоеви на голем простор, мулти џеб дизајн, лесно да се користи. 4.Можете да направите ништо со рацете да ви бидат слободни.Погоден за било облека со мажи или жени.Може да се користи како торба, suspender торба, градите торба, слободно торба и бизнис чантата совршено. 5.Оваа прашка торба има главната површина и неколку помошни кабината функција џебови.Може да се стави во клучните, паричник, шише, мобилен телефон, да ги Поттикне, ipadmi, камера и други потребни предмети.Зошто Ќе Го Избере Нашиот Рамо Ранец?.Деликатна дизајн на една мала дупка за слушалка да уживате во музика во секое време.Може да се користи како торба, прашка торба, градите торба, слободно ранец, бизнис торба за одење, пешачење, качување, патување и така натаму, направи да елегантен и модерен.

Вака можеби ќе ви се допадне..