• Свеж
TAOTIE Свадба Коса Чешел Faux Бисер Кристал Невестата Коса Додатоци за Коса Страна Чешел Клипови Коса Стап У Облик на Цвет Кристал Бисер Коса Клипови(D)
zoom_in

TAOTIE Свадба Коса Чешел Faux Бисер Кристал Невестата Коса Додатоци за Коса Страна Чешел Клипови Коса Стап У Облик

DEN 76.80

Од стока
check Во продавницата

Предмет Тип : Headwear.Материјал : Алуминиум.Боја : Сребро,Злато.Големина на : A,D,E : 7*4cm,B,C,F,G : 8*3cm.Пол : Жените И Девојките.Предмет Тип : Headwear Color : Сребро,Gold Style : Fashion Occasion : Дневна, Партија,Engagement Material : Alloy Gender : Жени,Girls Size : A,D,E : 7*4cm,B,C,F,G : 8*3cm Pakage : 1 компјутер на Косата со Чешел или 1 компјутер од Hairpin Note : бојата е предмет на вистинскиот производ.

Вака можеби ќе ви се допадне..