• Свеж
Бебе Момче Девојка Sweatshirt Падне Облека 6 12 18 24 Месеци Деца 2T 3T Pullover Activewear Долги Ракави Кошули Облека
zoom_in

Бебе Момче Девојка Sweatshirt Падне Облека 6 12 18 24 Месеци Деца 2T 3T Pullover Activewear Долги Ракави Кошули

DEN 311.52

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Направен од високо-квалитет памук ткаенини, толку удобно и мека , полна со еластичност, нема да ја иритираат вашата бебешка кожа.Возраст:Погоден за бебе момчиња & бебе девојки 0-3 месеци облека, 3-6 месеци 6-9 месеци 9-12 месеци падне облека, 12-18 месеци бебе момче sweatshirt, деца момче 18-24 месеци pullove, 2 T/ 3 T момче облека.Дизајн : долг ракав круг јака pullover усвојува деликатна печатење технологија, комбинирана со исклучителна писма печатени модел, не е лесно да исчезнат или да се деформирани.Прекрасни Подароци : Совршен за роденден, Божиќ подарок, Нова Година за децата.Децата ќе бидат многу среќни да ги примите и ќе добивате комплименти кога носат нив.Прилики : Погоден за домашни, партии, на отворено, играње, фотографии, итн.Супер модерен со јакна, јакна, спортски чевли, капа, итн. 100% Памук.Меки и Удобни.Околу Врат.Уникатен Писмо "БЕБЕ" Печатени.Стилски и Енергичен.Симпатична и Привлечни.Долг Ракав.Тесни Манжетната Се Направи Бебе Се Загрее.Најдобри Пролет, Есен Зима Облека.Повик За Секојдневно Носење.Одговара за 0-3 Т Унисекс Бебе.Еластичен и Еластична.

Вака можеби ќе ви се допадне..