• Свеж
jojofuny Гроздобер Стил Ролна Хартија Носителот Вертикална Ролна Хартија Стојат Декоративни Хартија Ткиво Багажник
zoom_in

jojofuny Гроздобер Стил Ролна Хартија Носителот Вертикална Ролна Хартија Стојат Декоративни Хартија Ткиво Багажник

DEN 777.36

Од стока
check Во продавницата

Направени на квалитетот и тешко железо материјал, ткивото решетката е да се носат отпорни и пад отпорни.Остане надвор од кујната countertop без да се води до многу простор, удобен и практичен.Производот може да се смести во ролна хартија, и има индустриски стил на дизајн што може совршено да се совпаѓаат со било оркестарот.Со креативни вертикален тип форма, и ткиво носителот и украс, совршено utensil за секојдневна употреба.Производот е креативни outlook и едноставен дизајн, кој е практичен за луѓето да ги користат.Description The носителот направени од цврсти и издржливи железо материјал има креативна водовод во облик на појавување и одлична текстура.На разумен дизајн го прави погоден за повеќето прилики и може да и ги исполни вашите декорација и складирање потреби.На едноставен вертикален дизајн го прави вашиот користат повеќе погодно.Карактеристики-Боја : Црна-Материјал : Железо, Големина : 33.00 X16.00 X16.00cm/12.97 X6.29 X6.29in-Направени на квалитетот и тешко железо материјал, ткивото решетката е да се носат отпорни и пад отпорни.-Остане надвор од кујната countertop без да се води до многу простор, удобен и практичен.-Производот може да се смести во ролна хартија, и има индустриски стил на дизајн што може совршено да се совпаѓаат со било оркестарот.-Со креативни вертикален тип форма, и ткиво носителот и украс, совршено utensil за секојдневна употреба.-Производот е креативни outlook и едноставен дизајн, кој е практичен за луѓето да ги користат.Пакет Including1 x Вертикална Ролна Хартија Држачот.

Вака можеби ќе ви се допадне..