• Свеж
Socobeta Долг животен Век KVM Switch Црна Здрав Трајни Слободни Префрлување HDMI KVM Switch за Статистика
zoom_in

Socobeta Долг животен Век KVM Switch Црна Здрав Трајни Слободни Префрлување HDMI KVM Switch за Статистика

DEN 2352.00

Од стока
check Во продавницата

Со сигурен, висока‑перформанси и ефикасен начин, погоден за канцеларија, компјутер соба, следење домаќин, итн.Уредот има одлична обработка на слика и пренос способности, подготвување на излезниот сигнал за неспокојот и постабилна.Добар избор за споделување на уреди како што се глушец, тастатура и други USB уреди. 1 сет на high‑definition видео извор и USB интерфејс за слободни префрлување, adaptive EDID/HDCP декрипција.Направени од високо квалитетен материјал, кој го прави тоа трајни, здрав и има долг животен век.Функција : 1. 1 сет на high‑definition видео извор и USB интерфејс за слободни префрлување, adaptive EDID/HDCP декрипција.2. Уредот има одлична обработка на слика и пренос способности, подготвување на излезниот сигнал за неспокојот и постабилна.3. Со сигурен, висока‑перформанси и ефикасен начин, погоден за канцеларија, компјутер соба, следење домаќин, итн.4. Добар избор за споделување на уреди како што се глушец, тастатура и други USB уреди.5. Направени од високо квалитетен материјал, кој го прави тоа трајни, здрав и има долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : KVM Switch Material : Metal Color : Black Weight : Прибл. 526.0 g/18.6 oz How да се користат : 1 Поврзете го кабелот со computer2. Поврзете друг интерфејс на converter3. Вклучете моќ да use Package Листа : 1 x KVM Switch1 x Manual4 x USB Кабел.

Вака можеби ќе ви се допадне..