• Свеж
HLMSKD HD систем за домашно Кино, Видео Проектор, HDMI USB PC 1080p Игри Филмски Проектор Поддржува AC3 (Боја : V5S sync Екран, Големина : 19 * 15.5 * 8мм)
zoom_in

HLMSKD HD систем за домашно Кино, Видео Проектор, HDMI USB PC 1080p Игри Филмски Проектор Поддржува AC3 (Боја :

DEN 15378.00

Од стока
check Во продавницата

Посветла од други слични 720p проектори.Острина и боја сатурација се зголеми до најдобрите во индустријата и се многу јасен и гласен.Богата интерфејси, компатибилен со различни уреди.Висок квалитет на бакар систем за ладење / 9330 вентилатор за ладење.Рачна Корекција : Вертикална : +/-15°.Посветла од други слични 720p проектори.Острина и боја сатурација се зголеми до најдобрите во индустријата и се многу јасен и гласен.Богата интерфејси, компатибилен со различни уреди.Висок квалитет на бакар систем за ладење / 9330 вентилатор за ладење.Рачна Корекција : Вертикална : +/-15°Оптички параметри●Brightness : 360 ANSI Lumens.3800 Lux-4200 Lux(Врв Вредност) (само препорачува за темна соба)●Резолуција : 1280x720 Pixels, максимална поддршка 0.1080 стр●Contrast : 3000 : 1●Дисплеј технологија : 4.3" LCD екран●LED животниот век : повеќе од 10.000 часа●Фрли сооднос : 1.4 : 1●Manual Клуч : Вертикална : +/-15°интерфејс●Текст : USB/HDMI/AV/ТФ-картичка слот/DC ВО●Излез : 3.5 mm headphoneother хардвер●Слушалката : 4Ω, 5 W x1 (СРС Звук Технологија)●Проекција големина на екранот (инчи) : 36-176 инчи●Најдобри проекција големина на екранот (инчи) : 40-85 инчи●Проекција далечина (метри) : 1.2 ~ 3.8 meterspacking листата●Проектор x1●Прирачник за Корисникот x1●AV кабел x1●Remote control x1●кабелот за Напојување x1●HDMI кабел x1 (подарок)●сина и Црвена 3 D очила x2pcs (подарок)Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Вграден во леќите дизајн, леќа капа штити леќа.

Вака можеби ќе ви се допадне..