• Свеж
Силување цвет Автомобил Силикони Телефон Носителот,Мулти-Функција Инструмент Подлога,Мобилен Телефон Носителот,Десктоп Phone Држач (Црна, Една Големина)
zoom_in

Силување цвет Автомобил Силикони Телефон Носителот,Мулти-Функција Инструмент Подлога,Мобилен Телефон Носителот,Десктоп

DEN 2085.60

Од стока
check Во продавницата

Кабел за одредување на : заградата го носи кабел одредување дупка, која може да се користи за да се поправи на мобилен телефон кабел за да се задржи автомобил на чиста и уредна.Интимни дизајн : автомобил телефон носителот може да се користи со една рака, и тоа е побрзо и полесно да ја вметнете во телефонот.Нема потреба да го инсталирате, тоа може да се постави било каде на контролната табла на автомобилот, со користење на ергономски удобно агол, намалување на возење слепи и прави вашето патување побезбедно. 360° rotatable база : автомобил телефон носителот доаѓа со 360 степени rotatable база, која може да се прилагоди на агол на волја да се обезбеди безбеден и сигурен возачко искуство, што е погодно за да пребарувате низ телефонот и да слушаат музика.Силна stickiness : направен од материјал, мат може да им помогне на производот се држи до местото што сакате да го поставите цврсто без да остават гребење или остаток лепак на површината.Универзална компатибилност : мобилен телефон држач е погоден за повеќето паметни телефони на пазарот, со дебелина помеѓу 6 mm и 8 мм, и екран со големина помеѓу 3.5 инчи и 7 инчи.Спецификации : Вклучуваат : 1*Мобилен телефон holder Product материјал : ABS, silicone Product боја : црна, сива, red Product големина на : 6*6*4.5 cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..