• Свеж
LiveGallery 24 Компјутери Отстранлив Симпатична Двојно-Дек Убава 3D Пеперутка Ѕид Уметност Оркестарот Decal Дома Декорација Налепници Расадник Соба Decals Спалната соба Дневн
zoom_in

LiveGallery 24 Компјутери Отстранлив Симпатична Двојно-Дек Убава 3D Пеперутка Ѕид Уметност Оркестарот Decal Дома

DEN 175.92

Од стока
check Во продавницата

Совршен дизајн.Можете да се држи до фрижидерот или други метални површината со магнет кој во пеперутка.Тоа изгледа 2 D во Пакет, но мора да се свитка крилја малку да се создаде 3 D ефект.Примена : Ѕид, на врата и било мазна површина.Направи вашиот дом повеќе прекрасни и удобно.Можете да се држи до фрижидерот со магнет во внатрешноста пеперутка, или се држи до ѕид или од врата на врата со двојно-селотејп во истиот пакет. 3d пеперутка ѕид налепници оживува и ги красат секој простор за живеење.За разлика од редовните ѕид decals, овие 3d Пеперутки имаат крилја што буквално lift off the wall.Тие може да се примени на било кој мазна површина и се пресели околу без оштетување насликани површини или оставајќи го зад себе леплива остатоци.Тие се одлични за девојки спални соби, ученичките домови, или дури и во внатрешноста на шкафовите!вкупно, има 48 различни можни пеперутка модели.Сепак, производ доаѓа заедно со случаен асортиман на 12 индивидуални Пеперутки.Стане ентериер декоратор и да се трансформира вашиот простор за живеење од обичните да вонредна со овие уникатни налепници!Uelfbaby налепници се отстранува и repositionable, и еднократно.Тие се многу лесен и едноставен за употреба.Ако имате нешто незадоволство со објектот откако ќе се добие тоа, ве молиме не двоумете се да ме контактирате .Ние и ветуваме да се реши проблемот за вас и нема да дозволиме некој од вас надолу или вознемирени.Ви благодарам многу и посакуваме да имате пријатен шопинг искуство!.

Вака можеби ќе ви се допадне..