• Свеж
8pcs Шетач Кука Клипови Шетач Торба Кука 2 Видови Мама Кабриолет Клипови Црна 360 степени Ротирачки Pram Шопинг Куки Велкро Шетач Закачалка Кука за Пелена Торба Pushchair Шет
zoom_in

8pcs Шетач Кука Клипови Шетач Торба Кука 2 Видови Мама Кабриолет Клипови Црна 360 степени Ротирачки Pram Шопинг

DEN 282.96

Од стока
check Во продавницата

8 Парчиња Шетач Куки : Постојат два вида на Кабриолет Куките да ги исполни вашите различни потреби.Секој стил ви дава 4 парчиња.Овие торба куки не се погодни само за детски колички, но исто така и за автомобили, велосипеди, инвалидски колички, одење сида, куче leashes, итн. 360 степени Rotatable Шетач Клипови : Ние нудиме 4 шетач куки кои се направени од издржлив и лесен пластика и може да се ротира 360 степени.Тоа им овозможува на кеса за да се спушти слушалката или отстранети од шетач брзо и лесно.Pram Куки со Carabiner : Ние ви нудиме дополнителни 4 парчиња на carabiner дизајн шетач куки, кои се направени од издржлив алуминиум материјал.Може да се користи за да висат работи што не ги користите често и важни елементи за да се спречи губење или заборавање.Прилагодливи и Не се Лизга Велкро : 2 вида на куки и двете имаат прилагодливи, здрав Лепенка со силна лепливоста.Торба нема да падне.Можете да ја определите должината на Лепенка како што е потребно, тоа придава на повеќето големини на шетач се справува и рамки.Бесплатни Вашите Раце : Овие шетач куки се обезбеди вашите пелена ранци, чанти, торби, rucksacks, purses, пелена rucksacks, кеси и сл.на шетач или автомобили, инвалидски колички.Бесплатни вашите раце и направете ја вашата шопинг, живот и патување полесно. 8 Шетач Торба Носители во два вида безбеден вашиот пелена торби, ранци, purses, пелена rucksacks, кеси, кеси на колички или автомобили, велосипеди, инвалидски колички.Високо квалитетен материјал : Велкро fastener се направени од најлон кој е дебел и силна, carabiner е направен од алуминиум, 360 степени rotatable кука е направен од издржлива пластика, има долг животен век и е многу издржливи.Шетач торба клипови големина : должината на кука и јамка fastener од 360 степени rotatable кука е 19.5 cm, должината на кука и јамка fastener на carabiner е 13.7 cm, D-облик carabiner големина : 2 x 3 x 6cm.Можете да ја определите должината на Лепенка како што е потребно.Лесен за користење : Нашата кабриолет торба клипови лесно може да се инсталира со едноставно завиткување на Лепенка околу дршката на вашиот шетач или количка.Удобен и труд заштеда : Овие шетач клипови ви нуди голема удобност при одење, шопинг или picnicking.Не се погодни само за детски колички, но исто така и за велосипеди, инвалидски колички, одење сида, шопинг колички, куче leashes, итн.Спецификација : Материјал : Кука 1 : Лепенка и алуминиум клипови Кука 2 : пластични и Велкро fastener должината на кука и јамка fastener на 360 ?степени rotatable кука е 19.5 cm, должината на кука и јамка fastener на carabiner е 13.7 cm, D-облик carabiner големина : 2 x 3 x 6cm.Боја : Црна Обемот на испорака : 4 x 360 степени rotatable шетач закачалка кука 4 x Carabiner шетач закачалка кука.

Material:
Hook 1

Вака можеби ќе ви се допадне..