• Свеж
Qsbon 2-Pack 3 Литри Пластични Замав-Топ корпата за Ѓубре, Ѓубре Може со Капак, Зелена
zoom_in

Qsbon 2-Pack 3 Литри Пластични Замав-Топ корпата за Ѓубре, Ѓубре Може со Капак, Зелена

DEN 839.76

Од стока
check Во продавницата

Корпата за ѓубре капацитет : 3 литри (до 12 L).Главен материјал : пластика.Топ големина : 8.07"x 8.07" x 11.49" , пониски дното големина : 6.97" x 6.97".Употреба : дневна соба, кујна, тоалет, канцеларија, спална соба.Употреба : дневна соба, кујна, тоалет, канцеларија, спална соба.

Вака можеби ќе ви се допадне..