• Свеж
Pnakqil Компатибилен со Xiaomi Pocophone Ф1 Случај 6.18 инчен, Crossbody Прилагодливи Ѓердан Lanyard со Моден Дизајн Моделот Мека Бела TPU Shockproof Заштитни Случај за Xiaomi Poco Ф1, Астронаут
zoom_in

Pnakqil Компатибилен со Xiaomi Pocophone Ф1 Случај 6.18 инчен, Crossbody Прилагодливи Ѓердан Lanyard со Моден Дизајн

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

КОМПАТИБИЛНОСТ : Само Компатибилни со Xiaomi Pocophone Ф1 6.18 инчи.Известување:Ве Молиме Двојно Проверете Го Моделот На Вашиот Телефон Пред Да Ја Купите.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ:Меки Силиконски TPU обвивка се вклопува удобно во рака, нудејќи заштита на вашиот уред од гребнатини, шокови или помали лизга, поддржува и безжично полнење.ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА:Покрена усните ги заштитува екран и камера од потенцијалните гребење и оштетување.ПРИЛАГОДЛИВИ CROSSBODY РАКА: На прилагодливи и монтажни crossbody рака ти дава рака-слободен чувство, слободни вашите раце.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ:Ако имате било какви проблеми со телефонот случај да сте го купиле,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил во секое време,ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа,и се обидуваме се потрудиме да ви обезбедиме со повеќето задоволително решение.

Вака можеби ќе ви се допадне..