• Свеж
Плоча Поправка Додаток, Матична Плоча Поправка Заградата Легиран Челик За Дома Мобилен Телефон На Поправка Продавница Плоча За Поправка
zoom_in

Плоча Поправка Додаток, Матична Плоча Поправка Заградата Легиран Челик За Дома Мобилен Телефон На Поправка Продавница

DEN 1103.76

Од стока
check Во продавницата

Со легиран челик дното плоча, стабилен, со висока температура и отпорност на корозија.Погоден за сите видови на мобилен телефон плоча поправка, отстранлив мобилен телефон задната корица стакло.Со дел мрежа дизајн, можете да поставите некои мали делови и навртки, лесен и удобен.На дното е направен на интегриран синтеза, која може да се спречи лизгање и топлина дисипација.Високо квалитетен материјал може да бидете сигурни дека на издржливост и стабилност на производот.Предмет Тип : матична Плоча Поправка Fixture Material : Легури steel Model : Te-181 Plane Должина : Околу. 150mm / 5.9 in Plane Ширина : Прибл. 148mm / 5.8 in Plane Висина : Околу. 6mm / 0.2 in Long Блок Дебелина : Прибл. 10мм / 0.4 in Short Блок Дебелина : Прибл. 9mm / 0.4 во.

Вака можеби ќе ви се допадне..