• Свеж
NTETSN Сонцето Месечината Туш Завеса, Mandala Гори Сонцето, Месечината и Ѕвездите Boho Туш Завеси Сет со Куки, Трајни Перат Надградба Ткаенина Бања Завеса, 60W x 72L Инчи, YLYYNT1333
zoom_in

NTETSN Сонцето Месечината Туш Завеса, Mandala Гори Сонцето, Месечината и Ѕвездите Boho Туш Завеси Сет со Куки,

DEN 503.76

Од стока
check Во продавницата

♛【СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ】 : Изработени од полиестер ткаенини, трајни, машина перат。. ♛【 ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН】 : да се Даде на вашата бања чиста чувствуваат со овој 72" x 72" NTETSN туш завеса. ♛【ПАРЧИЊА ВКЛУЧЕНИ И ДИЗАЈН на ПРОИЗВОДОТ 】:Акварел туш завеса и 12-Pack пластични туш куки,Засилен врвот заглавје со 12 рѓа доказ метал grommets и да доведе слободни пондерирана полите, Посебно намали ресни на лево и десно страни. ♛【ФУНКЦИЈА И производи за НЕГА на】 : совршено се вклопува со стандардот када големина, исто така, убаво прозорец завеса против прашина, лесна за чистење, избришете со влажна крпа или рака мие.Не кајгана или собори сува. ♛【ЗАДОВОЛСТВО УСЛУГА И да се ВРАТИ ГАРАНЦИЈА】Однесете го до вашиот дом за да им даде на вашиот бања шарен изглед!.Дизајнер Каже : NTETSN туш завеса е фантастичен начин да се донесе на живот, боја и да се забавуваат на било бања на вашиот дом.Тоа е навистина прекрасно чувство кога ќе се опкружувачки себе си со позитивни среќен бои.Материјал : Надградба Полиестер Големина : 72 W x 72 L инчи Вклучени : 1 x Туш Завеса ,12 x Слободни бело "Ц" тип на пластични куки.Големини на Располагање : 48 W x 72 L,60 W x 72 L,72 W x 72 L и Обичај големина.Зошто да изберете NTETSN туш завеса? ☆HD дигитален печатење-Јасно : Усвојување HD печати и кој живописни бои, јасни линии, јасно и не бледнее, доволно светлина вашата бања. ☆Висок квалитет на-животната Средина-Пријателски : Сите производи се издржливи без иритирачки мирис, не исчезнува, ПВЦ слободни, подобра заштита за вашето семејство и на вашето здравје. ☆Лесно користете & се грижи : 100% полиестер, мала тежина, лесно виси и складирање.'Рѓа-отпорни метал grommets заедно засилен горниот наслов.На ' рѓа-отпорни метал grommets внатрешен дијаметар 0.4 инчи, на јадицата лесно може да помине низ нерѓосувачки челик дупка.Пондериран полите помага да се задржи во место.користете го за дното на туш завеса, тоа ги прави да висат надолу рамномерно.Рака мие или машина нежно измијте го во ладна вода.Висат сува само.Ве молиме железо тоа на пониска температура.Answer : ___________________________ Note : ❶ не кајгана. ❷ Бидејќи сите производи набори се испратени до вас во мал пакет големини, производот може да се брчка, што е нормално.Кога ќе се откажам тоа во бањата, на влажна водената пареа брзо ќе се изедначи на ткаенина.Не влијае на убавината и употреба на туш завеса.Не пегла на високи температури.Вие не железо тоа по перење, само се отстрани од фен рано, и висат - без брчки. ❸ Боја разликата е дозволено за светлината и на екранот ефекти.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Ви благодариме и се Најдобро!Со почит, NTETSN.

Вака можеби ќе ви се допадне..