• Свеж
20 Парчиња Сублимација Бебе Лигавче Сублимација Фидер Лигавче Перат Обновливи Ткаенина
zoom_in

20 Парчиња Сублимација Бебе Лигавче Сублимација Фидер Лигавче Перат Обновливи Ткаенина

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Кука и Јамка затворање.Пакет содржи : ќе добиете 20 парчиња на празно сублимација бебе bibs, бојата е за вас да се избере, на доволно количество овозможува погодност за вас да се дизајнира различни стилови, што е доволно за бебето е секојдневна употреба и замена; големината на бебето лигавче е 14.6 x 9.4 инчи, погоден за повеќето бебиња.Мек материјал : ова сублимација фидер лигавче е направен на квалитетот полиестер материјал, лесни и дише,кои лесно можат да се фати и да се впие до течност, чување бебе облека и кожа сува од spills, плукаат-ups, teething и drooling.Мек материјал : ова сублимација фидер лигавче е направен на квалитетот полиестер материјал, лесни и дише,кои лесно можат да се фати и да се впие до течност, чување бебе облека и кожа сува од spills, плукаат-ups, teething и drooling.Ве молиме имајте во предвид : Еден слој за дизајн и дебелината е 0.039 инчи.Удобен за користење : бебето drooling лигавче усвојува кука и јамка дизајн, кој е лесно за вас да се зацврсти и да се приспособат, фитинг дека расте со бебе; На бебето, drooling лигавче е да се обезбеди дека бебето ќе не е лесно да отсвират, и мек материјал ќе го заштити вашето бебе е деликатна кожа од триење, нудејќи им удобен носи искуство.Инклузивното usages : бебето лига лигавче може да се примени за носење кога вашето бебе се drooling, јадење и пиење, која може да се спречи вашето бебе облека од добивање на влажни и soiled, практичен додаток за бебето е секојдневна употреба.

Вака можеби ќе ви се допадне..