• Свеж
Hurley Момчиња Ранец, Црна Икона, L
zoom_in

Hurley Момчиња Ранец, Црна Икона, L

DEN 974.88

Од стока
check Во продавницата

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. .Издржливи ткаени надворешноста кои се движат од солидна на храбар ширум кавер-print.Еден голем пред zip џеб за чување на предмети, како вашиот телефон, паричник, копчиња, глава книгата и повеќе.Една страна шише торбичка за лесен и брз пристап.Mesh-лице поместена задниот панел и прилагодливи рамо ремени за сите-ден дише удобност.Димензии : 11.5" L x 5.5" W x 17" Ж. На Hurley Икона Ранец е од суштинско значење лесни ден пакет за секојдневно.Тој има голем надворешен патент џеб за брзо прибирање предмети и 1 страна шише џеб за полесно носење.Главната преграда може да се одржи лаптоп или таблет до 15.6" и голем мрежа-лице поместена задниот панел држи секојдневниот toting удобно.

Вака можеби ќе ви се допадне..